Filled Under: , ,

Snow White and the Huntsman me titra shqip

Share

Para shume vitesh Mbreteresha e mbrekullueshme Ravena vrau Mbretin naten e pare te tyre te marteses.. Tani i nevojitet nje zemer e “virgjer” qe te mund te mirembaje bukurine e saj, por dhe fuqine e saj. Dhe e vetmja qe gjendet eshte zemra e vajzes se mbretit e cila eshte e burgosur ne keshtjelle me vite te tera. Vajza e re mundi te arratisej dhe kerkoi strehim ne Pyllin e Erret, i cili eshte i mbushur me bime te rrezikshme dhe kafshe helmuese. Mbreteresha dergon atje njeriun e vetem qe mund te mbijetoje ne Pyll: nje Gjuetar te pikelluar . Duke patur braktisur cdo shprese per jeten, Gjuetari pranon. Por… kur e gjen , heziton. Do e vrase vajzen e bukur? Apo do e stervisi qe te behet luftetarja me e mire qe ka pare ndonjehere ajo Mbreteri?

2016 © Movie4k.to Movie2k.to Movie8k.to
RealMag theme by Templateism - Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger