Filled Under:

The Campaign 2012 Me titra Shqip

Share
“The Campaign’ (Fushata elektorale) ka ne qender te historise dy rivale te cilet luftojne per nje post electoral ne Kalifornine e Veriut. Kur kongresmeni I njohur Cam Brady ben nje gafe te madhe ne public perpara zgjedhjeve te ardhshme elektorale, nje grup drejtoresh ekzekutive te fuqishem komplotojne kundra tij duke synuar te vendosin nje kandidat tjeter ne vend te tij per te fituar influence ne Karolinen e Veriut. Kandidati rival por naiv Marty Huggins, drejtor I Qendres se Turizmit, ne fillim dukej se nuk kishte shance per ta fituar postin, por me pas me ndihmen e mbeshtetesve te tij, me nje menaxher te pameshirshem te fushates dhe me lidhjet politike te familjes se tij ai shnderrohet ne nje konkurrent te denje dhe per tu pasur frike.

1:shiko ne Sockshare

2: Shiko ne vidbull

3: Shiko ne Filebox

4:shiko ne streamcloud

2016 © Movie4k.to Movie2k.to Movie8k.to
RealMag theme by Templateism - Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger