Filled Under: , ,

Argo Me titra shqip

Share

Ne 4 nentor 1979, ndersa revolucioni Iranian kishte arritur majat, nje grup militaresh hyn me force ne ambasaden Amerikane ne Teherean dhe merr peng 52 persona. Ne mes te kaosit 6 amerikane arrijne te arratisen dhe strehoen te shtepia e ambasadorit Kanadez. Duke ditur qe eshte thjesht ceshtje kohe qe 6 amerikanet e arratisur te gjenden dhe ndoshta te vriten nga militaret, Toni Mendez, nje agjent i CIA i specializuar ne aksione inflirtimi ve ne jete nje plan te rrezikshem per ti larguar nga vendi. Nje plan aq i papare saqe mund te ndodhe vetem neper filma…

1: Shiko ne Nosvideo
2: Shiko ne Filebox
3:shiko ne putlocker
4:shiko ne novamov

shkarko ne uploadic
shkarko ne nosupload


2016 © Movie4k.to Movie2k.to Movie8k.to
RealMag theme by Templateism - Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger