Filled Under: , ,

Broken City

Share
Ne kete film Mark Wahlberg, interpreton nje detektiv te Bruklinit , i punesuar nga krybashkiaku per te zbuluar burrin qe shkon ne shtrat me bashkshorten e tij. Detektivi gjen burrin ne fjale te vdekur ne vend, dhe fillon te hetoje mbi nje kontekst me te gjere ne te cilin perfshihet edhe vete kryebashkiaku.

Version 1 Sockshare

Version 2 Novamov

Version 3 Filebox

Dowload ne Uploadic

Download ne Filecloud


2016 © Movie4k.to Movie2k.to Movie8k.to
RealMag theme by Templateism - Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger