Filled Under: , ,

Snitch Me Titra Shqip

Share


Djali adolëshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze (Susan Sarandon) dhe merr përsipër të bëhet spiun për llogari të saj, me qëllim që të ulet dënimi i djalit të tij. Ai futet në rrugët e errëta të mafies duke bashkëpunuar me njërin nga baronët e rrezikshëm (Michael Kenneth Williams), por gjërat do bëhen akoma më të vështira kur….
Released: February 22, 2013
Genres: Action Drama Thriller
Countries: USA
Director: Ric Roman Waugh

Linket Me Titra Shqip

Version 1 Sockshare

Version 2 Novamov

Version 3 Filebox

Version 4 Nosvideo

2016 © Movie4k.to Movie2k.to Movie8k.to
RealMag theme by Templateism - Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger